Przewoźnicy mają dość płatnych giełd transportowych

Współcześnie polski rynek giełd transportowych jest bardzo hermetyczny. Przewoźnicy i zleceniodawcy mówią żartobliwie, że w sektorze giełd transportowych praktycznie panuje monopol.

Potencjał polskiego rynku transportowego jest ogromny. Polska to największy przewoźnik transportowy Europy według BTM-GITD. Szacuje się, że liczba aktywnych zawodowo kierowców wynosi 600-650 tysięcy.

Mimo tak dużego potencjału rynku transportowego w Polsce, sektor giełd transportowych jest bardzo ograniczony. W odpowiedzi na sytuację rynkową powstała nowa giełda transportowa Infracht. Narzędzie dające więcej możliwości niż standardowa giełda transportowa.

Giełda transportowa Infracht jest w pełni bezpłatna dla przewoźników. Skąd taka decyzja? Wyszliśmy z założenia, że najlepszym modelem biznesowym jest taki, który pozwoli na utrzymanie statusu Win - Win.

Przewoźnicy, którzy nie muszą płacić za korzystanie z systemu, chętnie się rejestrują. Dzięki giełdzie transportowej Infracht mogą rozwijać swoją firmę i zyskiwać nowe zlecenia transportowe. W efekcie giełda transportowa daje realną możliwość generowania zysków bez konieczności inwestowania dodatkowego budżetu.

Wszyscy zarejestrowani na giełdzie transportowej Infracht użytkownicy są zweryfikowani, nie tylko przewoźnicy, ale zleceniodawcy i spedytorzy także. Dbając oto, aby do giełdy transportowej mieli dostęp przewoźnicy posiadający odpowiednie uprawnienia, eliminujemy nieuczciwą konkurencję, która zaniża stawki za przewóz.

Korzyści dla zleceniodawców i spedytorów są również znaczące. Mają oni dostęp do szerokiej bazy sprawdzonych przewoźników. Dodatkowo giełda transportowa Infracht nie obliguje zleceniodawców i spedytorów do opłat abonamentowych, mogą oni wystawiać indywidualne aukcje lub korzystać atrakcyjnych 30-dniowych pakietów.

Wiemy już, że możliwe jest stworzenie nowego giełdy transportowej przemyślanej w taki sposób, aby ułatwić i zoptymalizować pracę przewoźników, zleceniodawców i spedytorów. Tą giełdą transportową jest Infracht.

Zachęcamy przewoźników, zleceniodawców i spedytorów do rejestracji na giełdzie transportowej infracht.com