Co wyróżnia giełdę transportową Infracht na tle konkurencji

Na pewno wyróżnikiem naszej giełdy transportowej Infracht jest to, że jest bezpłatna dla przewoźników. Zleceniodawców i spedytorów nie obligujemy do wykupu abonamentu, rozliczenia odbywają się w oparciu o niską prowizję pobieraną za indywidualne aukcje zakończone sukcesem. Jeżeli zleceniodawca lub spedytor wystawia dużą ilość ładunków mamy dla niego ofertę atrakcyjnych 30-dniowych pakietów aukcji.

Oprócz innowacyjności giełdy transportowej Infracht w podejściu do kwestii opłat, platforma ma z założenia rozwiązywać problemy, z jakimi borykają się użytkownicy na innych giełdach transportowych. Zleceniodawcom i spedytorom często zależy po prostu na czasie, dlatego giełda transportowa Infracht wprowadziła możliwość wystawiania zleceń z opcją Kup Teraz. Przewoźnik, który zaakceptuje w ten sposób zlecenie jest zobowiązany do jego realizacji.

 

  1. W działaniach spedycyjnych, transportowych niezwykle ważnym elementem jakości usługi jest bezpieczeństwo, czy Wasza usługa, innowacyjna jeśli chodzi o jej charakter, zapewnia bezpieczeństwo Klientom?

Bezpieczeństwo to drugie kluczowe zagadnienie, na które giełda transportowa Infracht położyła bardzo duży nacisk. Zespół giełdy transportowej Infracht każdego dnia weryfikuje najważniejsze dokumenty transportowe wszystkich użytkowników platformy. To dla nas bardzo ważne aby wyeliminować nadużycia podczas korzystania z giełdy transportowej.

  1. W działaniach spedycyjnych, transportowych niezwykle ważnym elementem jakości usługi jest bezpieczeństwo, czy Wasza usługa, innowacyjna jeśli chodzi o jej charakter, zapewnia bezpieczeństwo Klientom?

Tak, jak wspomniałem wcześniej, bezpieczeństwo to dla nas kluczowa kwestia. Dlatego każdego użytkownika indywidualnie weryfikujemy, sprawdzając, w zależności od tego, jaką rolę pełni w systemie, odpowiednie dokumenty w tym: wysokość OCP i OCS, ważność licencji transportowych i spedycyjnych, dokumenty rejestrowe i historię firmy. Dodatkowo, aby użytkownik czuł się pewnie podczas korzystania z naszych usług, otrzymuje bezpośredni wgląd do dokumentów potencjalnych kontrahentów na giełdzie transportowej Infracht.

  1. Czy nie obawiacie się, że przewoźnicy będą źle reagowali na to, że giełda transportowa Infracht działa na zasadzie aukcji?

Wiemy, że słowo aukcja w transporcie budzi kontrowersje. Ale proszę spojrzeć, zleceniodawcy i spedytorzy każdego dnia licytują kwoty za przewóz towaru telefonicznie. Tutaj odbywa się to po prostu za pośrednictwem portalu. Proszę również pamiętać, że nie dopuszczamy do giełdy transportowej Infracht użytkowników, którzy nie posiadają odpowiednich dokumentów, w związku z czym eliminujemy nieuczciwą konkurencję, która zaniża stawki za przewóz towaru. Dodatkowo proszę wziąć pod uwagę również to, że jeżeli proponowana przez zleceniodawcę kwota za przejazd nam nie odpowiada w żaden sposób, nie musimy akceptować takiej oferty.

  1. Jaki typ ładunku może być wystawiony na aukcji? Czy są jakieś techniczne, asortymentowe bądź gabarytowe ograniczenia?

Każdy typ ładunku może być wystawiony na aukcji na giełdzie transportowej Infracht z zastrzeżeniem ładunków niebezpiecznych i wrażliwych, np. żywych zwierząt wówczas zarówno zleceniodawca, jak i przewoźnik muszą posiadać odpowiednie licencje i zezwolenia.

  1. Czy przyszłość rynku spedycyjnego i transportowego, jeśli chodzi o kontrakt i pozyskiwanie zleceń, będzie w dużej mierze opierała się o takie rozwiązania jak to, oferowane przez Was?

Sądzę, że tak. Już obecnie widać jak wiele osób pracujących w branży TSL korzysta z giełd transportowych, a Infracht oferuje nowe, lepsze rozwiązania.

  1. Dlaczego warto skorzystać z Waszej oferty, co stanowi o prawdziwej atrakcyjności Państwa usługi?

Tak, jak wspomniałem na początku, giełda transportowa Infracht to platforma bezpłatna dla przewoźników. Mogą oni bez opłat zdobywać nowe zlecenia transportowe dlatego naprawdę warto się zarejestrować. Dla zleceniodawców i spedytorów giełda transportowa Infracht jest bez abonamentu, pozwala zaoszczędzić na przewozie towaru i co najważniejsze zaoszczędzić cenny czas.